Mam na imię Izabela Kurantowicz i jestem podologiem od 2015 r.. Ukończyłam Studia Podyplomowe w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Warszawie. Podologia jest moją pasją, cały czas rozwijam swoje kompetencje aby być na bieżąco z najnowszymi trendami oraz technikami Podologicznymi w Polsce i na Świecie.

Moim priorytetem jest kompleksowe podejście do każdej osoby, dlatego ciągle poszerzam swoją wiedzę oraz wprowadzam nowatorskie rozwiązania.

Każda osoba, która zagości w moim gabinecie, dostaje ode mnie nie tylko zabieg przeprowadzony według najwyższych standardów, ale i dużą dawkę wartościowej wiedzy.

Każde stopy, które znajdują się pod moją opieką traktowane są indywidualnie dzięki czemu w skuteczny sposób możemy Tobie pomóc nawet w bardzo trudnych przypadkach.

Stacja Pielęgnacja to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawskiego Międzylesia.

Znajdz nas na facebook’u

www.fb.com/stacjapielegnacja

Co piszą o nas poniżej kilka opinii z Google.com

 3 miesiące temu

Pani bardzo miła i profesjonalna. Zdiagnozowała mnie skrupulatnie i wytłumaczyła, jak dbać o stopy. Odpowiedziała wyczerpująco na wszystkie pytania. Na pewno odwiedzę jeszcze kiedyś 🙂

 2 miesięce temu

Pełen profesjonalizm i fantastyczne podejście do klienta 🙂 serdecznie polecam! Na pewno skorzystam jeszcze z usług tego gabinetu.

 miesiąc temu

Witam. Byłam u Pani Izy nie jeden raz i z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim wymagającym Panią i Panom oczywiście. Pełna profesjonalizm, wysoka jakość i to na co zawsze zwracam uwagę, czystość, nie można pominąć przystępnych cen. Polecam 😊👌 Fakt, Pani Iza zmieniła lokalizację ale ja nie zamienie Pani Izy😊

 miesiąc temu

Idealne miejsce, wysoka jakość obsługi i przesympatyczna pani Iza. Dużo różnych zabiegów kosmetycznych w dobrych cenach, na pewno wrócę na makijaż permanentny brwi. Polecam!

w celu zapoznania się ze wszystkimi wpisami zachęcam do wyszukania nas na www.google.com – STACJA PIELĘGNACJA

Gabinet Przyjazny Dzieciom
Gabinet Przyjazny Dzieciom