Poznaj nasz Zespół

/

Poznaj nasz zespół – Stacja Pielęgnacja to My…

Izabela Kurantowicz

Specjalista Podolog - Właścicielka

Właścicielka Stacji Pielęgnacja oraz pomysłodawczyni marki Happy Kitel. Z zamiłowania i wykształcenia podolog. Fanka ciężkich przypadków gabinetowych. Bohaterka dnia codziennego. W jej żyłach płynie krew malarzy, jednak karierę artystyczną porzuciła na rzecz wielkiej miłości – podologii. Zdolności manualne wykorzystuje w gabinecie, a artystyczne uniesienia przelewa na projekty uniformów. Chodzący generator pomysłów. Nuda i monotonia? To nie tutaj! Prywatnie mama Frani i Feliksa, żona Filipa. Miłośniczka pizzy i czekolady. Entuzjastka jazdy na rolkach i rowerze.

Monika Marciniak

Specjalista Podolog

Jestem dyplomowanym podologiem z pasji i wykształcenia. Posiadam wieloletnie doświadczenie jako kosmetyczka i stylistka paznokci, natomiast ostatnie kilka lat poświęciłam wyłącznie podologii. Traktuje swoją pracę jako chęć niesienia pomocy i ulgi ludziom. Specjalizuje się w terapiach pacjentów z defektami płytek paznokci, bolesnymi odciskami, kurzajkami, pękającymi piętami i wrastającymi paznokciami. Stawiam na rozwój zawodowy, zdobywam wiedzę o najnowszych metodach terapii które wprowadzam do swojej codziennej pracy w gabinecie. 

Filip Wus

Technik Sterylizacji Medycznej / Koordynator Gabinetu

Koordynator i strażnik rodzinnego biznesu, technik sterylizacji medycznej. Mistrz organizacji. Jego tajną bronią jest wielozadaniowość. To on trzyma pieczę nad marką i gabinetem, wdraża pomysły i dba o każdy szczegół. W jego rękach pozostaje nadzór nad projektem – od tworzenia odzieży po sprzedaż i marketing. W gabinecie nadzoruje proces sterylizacji narzędzi i higienę pracy. Odpowiada za panujące sterylne warunki i monitoruje każdy etap procesu zapewniając bezpieczeństwo klientom oraz pracownikom. Prywatnie pasjonat motoryzacji i rajdów samochodowych, szczęśliwy mąż i spełniony ojciec.

Nasz gabinet podologiczny jest przyjazny dzieciom w każdym wieku!